لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد اصفهان را همه ما شنیده ایم و در مورد آن تصوراتی در ذهن خود داریم. افرادی این روش را موثر و برخی آن را ناکارآمد میدانند و تعدادی هم از عوارض آن میترسند! چرا که لیزر وسیله ای است که فلز را برش میدهد. حال در این صفحه در باره کلیات لیزر موهای زائد خواهیم پرداخت. اگر شما از افرادی هستید که آشنایی کافی در این زمینه نداشته و آن را بی فایده تلقی میکنید، یا قبلا تجربه ناخوشایندی از داشتید، پیشنهاد میکنم حتما این از این مقاله را بخوانید.

لیزر موهای زائد چیست ؟

به طور کلی لیزر یک پرتو نوری میباشد، اما این بسیار انرژی زیادی دارد. از این پرتو در صنعت برای حکاکی و برش دادن و در علوم پزشکی برای جراحی ها مختلف همچون جراحی چشم ( لیزیک ) مورد استفاده قرار میگیرد.

انواع مختلف لیزر برای حذف موهای زائد، فناوری لیزر دایود ، Nd:Yag و الکساندریت از جمله برجسته ترین فناوری های لیز موهای زائد میباشد.

تاثیر لیزر بر روی فولیکول، فناوری لیزر حذف موهای زائد به گونه ای طراحی شده، که با داغ شدن پیاز مو باعث از بین رفتن فولیکول مو میشود. فولیکول ها همان ارگان های سازنده مو در بدن میباشند ، که با از بین رفتن آن ها رشد موها برای همیشه متوقف خواهد شد.

کاهش دائمی موهای زائد با لیزر ،لیزر موهای زائد باعث میشود 70 تا 90 درصد موهای زائد برای همیشه از بین برود. از این نظر از لحاظ علمی لیزر باعث کاهش موهای زائد میشود نه حذف موهای زائد. به همین دلیل لیزر در یک دوره نمیتواند 100% موهای زائد را از بین ببرد آن موهایی که حذف شده اند دوباره رشد نخواهند کرد.

لیزر اصفهان

کاربرد های لیزر موهای زائد

فناوری لیزر موهای زائد قابل استفاده برای تمامی نقاط بدن میباشد. هرچند نقاط بخصوصی از بدن دارای بیشترین مراجعه کننده را دارد. مثلا ناحیه بیکینی و تناسلی و همچنین لیزر موهای صورت در خانم ها بسیار شایع تر است. در آقایان نیز لیزر موهای زیر بغل، لیزر خط ریش،لیزر پشت گردن و لیزر کمر بیشترین طرفدار را دارد. لازم به ذکر است که کلینیک لیزر اصفهان با داشتن دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا به موثر و سریعترین روش ( کمتر از یک ساعت ) قادر است کل بدن را در یک جلسه لیزر کند.

لیزر موهای زائد بیکینی و ناحیه‌ی تناسلی (واژن)

همانطور که میدانید لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی بدن گرفتاری های زیادی دارد. برای مثال اگر این ناحیه را با تیغ اصلاح میکنید برای زخمی نشدن این ناحیه باید وقت و زمان بسیازی بگذارید و خارش های ان را تحمل کرده و هر چند روز یک بار این کار را دوباره انجام دهید. اگر به وکس و موم روی اورده اید قطعا میدانید اصلاح ناحیه تناسلی بدن با موم و وکس چقدر دردناک و غیر قابل تحمل است. حال به لیزر موهای زائد فکر کنید راهی بدون عوارض و روشی داعمی برای خلاص شدن از شر موهای زائد بیکینی.

مقایسه با الکترولیز ناحیه ی بیکینی

لیزر به سطح پوست تابیده شده و بدون هیچ زخم و خونریزی ای انجام میشود لیزر در هر دوره درمانی نزدیک 70-90 درصد موهارا به صورت داعم حذف نمیکند اما الکترولیز میتواند همه ی موها را به صورت داعمی حذف کند. لیزر سریع تر است و در مدت زمان تقریبا 7 جلسه میتواند کل موهای زائد ناحیه تناسلی را ازبین ببرد اما الکترولیز ممکن است تا 2 سال هم طول بکشد. هر یک از جلسات لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی فقط چند دقیقه طول میکشد و الکترولیز طولانی تر است

آیا لیزر ناحیه تناسلی درد دارد؟

امکان دارد کمی درد را حس کنید اما انقدر شدید نیست که غیرقابل تحمل باشد.بیشتر مراجعه کنندگان ما اصلا هیچ دردی را حس نمیکنند.به طور کلی نزدیک 1 درصد از ان ها درد لیزر را حس میکنند و نیاز به کرم بی حسی دارند.

خطرات لیزر بیکینی چیست؟

بالاخره در تمامی روش های درمانی خطراتی وجود دارد اما خوشبختانه در مورد لیزر ناحیه تناسلی این خطرات بسیار ناچیز هستند.هرچند خطرات و عوارض لیزر مقدار زیادی به مهارت و توانایی ا×راتور بستگی دارد. از عوارض و خطرات لیزر تغییر رنگ ×وست جوش زدن و سوختگی هستند.

لیزر بیکینی اصفهان

بهترین مرکز لیزر بیکینی اصفهان

قبل از انجام این کار شما باید کاملا راجب مرکز مورد نظر خود تحقیق کنید، با اینکه لیزر موهای زائد روشی ایمن برای از بردن موهای زائد میباشد ولی اجرای آن نیازمند تخصص و تجربه میباشد و باید مرکز مناسبی را برای این کار انتخاب کنید.

لیزر موهای زائد در اصفهان معمولا به دست اپراتور انجام میشود ولی پزشک متخصص باید بر روند اجرای آن نظارت داشته و در محل حضور داشته باشد. در کلینیک لیزر اصفهان شما میتوانید با درخواست کردن ، توسط پزشک متخصص پوست و مو عمل لیزر موهای زائد را انجام دهید. تمامی اپراتور های کلینیک لیزر اصفهان دارای تجربه کافی در این زمینه و مدرک معتبر کار با دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا هستند ، همچنین پزشکان متخصص ما در کلینیک حضور دارند و بر اجرای آن نظارت خواهند کرد. از این رو ما توانسته این رضایت مشتریان خود در این زمینه را جلب کنیم و کلینیک اصفهان را به بهترین مرکز لیزر بیکینی اصفهان تبدیل کنیم.

عوارض لیزر بیکینی

شایسته است اینگونه بگوئیم که اگر ناحیه تناسلی پس از لیزر در معرض آفتاب قرار نگیرد، عوارض لیزر بیکینی در اصفهان وجود نخواهد داشت . اگر پس از لیزر به سولاریوم نروید و آفتاب نگیرید لیزر بیکینی اصفهان هیچگونه عارضه ای برای شما نخواهد داشت.

لیزر موهای زائد صورت اصفهان

ناحیه‌ی صورت یکی از حساس  ترین نواحی بدن است که می‌توانیم این ناحیه به طوری ایمن لیزر نمائیم. ناحیه زیر ابرو را نمیتوان لیز کرد زیرا خطر آسیب دیدن چشم در آن زیاد میباشد. اما با این حال ناحیه بین دو ابرو را میتوان لیزر کرد. باید در نظر گرفت که تیغ زدن و وکس برای خانم ها توصیه نمیگردد و باعث افزایش زخامت موهای زائد میگردد، از این رو لیزر موهای زائد صورت اصفهان بهترین گزینه برای از بین بردن موهای زائد صورت میباشد.

لیزر بهترین روش حذف موهای زائد صورت میباشد زیرا وکس و تیغ دائمی نمیباشد و ممکن است به پوست شما آسیب بزند. به همین سبب بهترین راه دائمی برای حذف موهای زائد صورت لیزر میباشد که خطری هم ندارد.ت

لیزر موهای زائد صورت اصفهان

لیزر الکساندرایت اصفهان

اگر به فکر لیزر موهای زائد خود هستید پیشنهاد ما لیزر الکساندرایت اصفهان کلینیک لیزر اصفهان می باشد. استفاده از بروزترین و بهترین تجهیزات لیزر اصفهان و پرسنل خبره از مهم ترین مزایای کلینیک لیزر اصفهان است. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با لیزر الکساندرایت آشنا کنیم پس با ما همراه باشید… .

لیزرها، پرتوهای نور با طول موج خاص و مختلف میباشند. مشاهده شده است که وقتی طول موج بیشتری دارند، به لایه‌های عمیق‌تر پوست یعنی دِرم نفوذ می‌کنند و بنابراین، برای از بین بردن موهای زائد مؤثرتر هستند. الکساندرایت نوعی از لیزر است که اشعه‌ای با انرژی بسیار زیاد منتشر می‌کند؛ در واقع از طریق یک کریستال الکساندرایت، نور پرانرژی تولید میکند. به این صورت که با عبور نور از کریستال الکساندرایت، پرتو نور با طول موج 755 نانومتر تولید خواهد شد.

اصل اساسی این درمان به این صورت است که “هرچه طول موج طولانی‌تر باشد، نفوذ عمیق‌تر و بیشتر است.” الزامات قبل از لیزر شامل اصلاح ناحیه مورد نظر با تیغ است.

این کار از ریختن رنگدانه‌های مو روی سطح پوست جلوگیری میکند. اگر رنگدانه‌ها روی سطح پوست قرار بگیرند، باعث هدایت گرما به پوست میگردد که این امر می‌تواند منجر به سوختگی سطحی شود. اصلاح منطقه‌ی مورد نظر، باعث می‌شود سطح پوست شفاف گردد و لیزر به  سطح پوست نفوذ کند و برای رفع موها به عمق بیشتری دست یابد. به افرادی که دارای پوست های تیره هستند نیز توصیه می‌شود برای چند ماه یا چند هفته منتهی به لیزر موهای زائد، از کرم ضدآفتاب استفاده کنند تا آسیب‌ سلول‌های پوستی کاهش یابد.

اطلاعات مطب

پزشکان ساکن 2
اپراتور های لیزر 2
پرسنل تمام وقت 5
تعداد اتاق‌ها 3
بیماران درمان شده 27,387

  ساعت کار

شنبه تا چهارشنبه 21:00 – 9:00
پنج شنبه 19:30 – 9:00
جمعه -:- – -:-

  محل ما در نقشه

Icon

با پزشکان ما آشنا شوید

مرکز لیزر اصفهان با داشتن دکتران متخصص پوست مو در اصفهان به شما اطمینان میدهد که تمامی خدمات شما زیر نظر پزشک متخصص و با استاندارد کامل انجام شود.

دکتر الهه قانعی
دکتر الهه قانعیفوق تخصص پوست و مو
دکتر الهه قانعی فوق تخصص پوست و مو در اصفهان با 25 سال سابقه طبابت در زمینه پوست و مو و همچنین فعالیت در زمینه زیبایی.
دکتر مصطفی مطهری
دکتر مصطفی مطهریفوق تخصص پوست و مو
دکتر مصطفی مطهری فوق تخصص پوست و مو با سابقه 30 سال طبابت در استان اصفهان و تخصص بالا در زمینه بیماری های پوستی.
مینا رعوفی
مینا رعوفیاپراتور لیزر
مینا رعوفی اپراتور لیزر موهای زائد بانوان ،دارای مدرک معتبر در زمینه لیزر موهای زائد و 9 سال سابقه کار با بیش از 7000 مراجعه کنند در این راستا.
Icon

نظر دیگران درباره ما

برخی از نظرات مشتریان و مجراعین رو شما میتوانید در منوی زیر مشاهده نمائید. همچنین با اشتراک گذاری نظرات خود ما را در خدمت رسانی بهتر به مشتریان عزیز یاری نمائید.

الناز جمالی

8 جلسه لیزر موهای زائد در این کلینیک انجام دادم و از هر نظر از بقیه ی کلینیک های این منطقه یک سر و گردن بهتر بودن.

الناز جمالی
افشین تیموری

من مزوتراپی پیش خانم دکتر انجام دادم و کارشون بسیار عالی بود نسبت به بقیه کلینیک ها. نتیجه کار هم خوب بوده تا به امروز .

افشین تیموری
صبا شجاعی

من پیش خانم دکتر تزریق ژل لب کردم و خیلی از کارشون راضی ام، بسیار دلسوز هستن نسبت به مراجعینشون.

صبا شجاعی

ثبت قرار ملاقات

با استفاده از فرم زیر شما میتوانید زمان بخصوصی را برای اخذ نوبت به ما اعلام نمایید و در صورت خالی بودن آن زمان همکاران ما با شما تماس حاصل نمود. همچنین شما میتوانید با استفاده از فرم زیر از ما مشاوره رایگان دریافت نمائید.