تزریق ژل لب

ژل لب با هدف افزایش حجم و بهبود فرم لب ها تزریق می شود و میزان ژل و عمق تزریق آن به نوع ماده استفاده شده و همچنین سلیقه افراد بستگی دارد. انواع مختلفی از فیلرهای پوستی وجود دارند که برای تزریق به لب ها و نواحی اطراف لب ها مورد استفاده قرار می گیرند، اما در میان آن ها، هیالورونیک اسید که به طور طبیعی در بدن یافت می شود و به افزایش حجم لب ها کمک می کند، بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است.

نکته بسیار مهم در خصوص تزریق ژل لب این است که تناسب میان لب بالا و پایین حتما باید در نظر گرفته شود، تا نتایج ایده آل تری حاصل گردد. به علاوه اینکه فرم لب هر فرد با دیگری متفاوت است و مختص خود فرد است و نباید این انتظار داشته باشید تا فرم لب بعد از تزریق، مانند سایر افراد شود. به همین خاطر، این روش زیبایی حتما باید توسط پزشک متخصص که آشنا به آناتومی لب و صورت است انجام شود.

تزریق ژل لب با استفاده از سوزن بسیار ظریف و در زاویه ای مناسب داخل لب و یا نواحی اطراف لب انجام می شود و می توان برای کاهش احساس درد، از کرم های بی حسی موضعی مانند لیدوکائین استفاده کرد.

 

فرم های مختلف تزریق ژل لب

فرم لب می تواند با توجه به محل و نحوه تزریق ژل تغییر کند و این موضوعی است که حتما باید در خصوص آن با پزشک صحبت کنید. برخی افراد دوست دارند لب بالای شان حجیم تر از لب پایین باشد یا برعکس و در برخی دیگر موارد، ترجیح می دهند اندازه و تناسب لب بالا و پایین با هم برابر باشد. برخی تکنیک ها و مدل های مختلف ژل لب عبارتند از :

ژل لب روسی : ژل لب روسی که این روزها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، از سمت داخل به بیرون و حاشیه لب و به طور عمودی تزریق می شود و این روش برای افرادی که لب های باریک و کم حجمی دارند، نتایج بسیار خوبی را به همراه خواهد داشت.

ژل لب عروسکی در ژل لب عروسکی، میزان ژل بیشتری در لب پایین تزریق می شود تا حجم لب پایین بیشتر از لب بالا شود و لب ها فرم عروسکی یا باربی پیدا کنند.

ژل لب طبیعی (کلاسیک)برای آن دسته از افرادی که می خواهند بعد از تزریق، لب ها فرم طبیعی تری داشته باشد، افزایش حجم به صورت نامحسوس و به طور کاملا طبیعی انجام خواهد شد.

ژل لب قلبیتزریق ژل قلبی برای آن دسته از افرادی مناسب تر است که فرم صورت بیضی دارند که در این روش، فاصله ای بین قسمت بالایی دو حاشیه لب ایجاد می شود و لب ها اصطلاحا ظاهر قلبی شکلی پیدا می کنند.

تزریق ژل لب اصفهان

مزایا و معایب تزریق ژل لب

قطعا تمامی روش های زیبایی یک سری مزایا و معایب دارند و ژل لب نیز از این قاعده مستثنی نیست. از جمله مزایای تزریق ژل لب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • حجم دهی و فرم دهی لب ها در کمترین زمان ممکن و متناسب با سلیقه فرد

  • ماندگاری بالا

  • کبودی کمتر

  • پایین بودن احتمال بروز عوارض بعد از تزریق

  • هزینه کمتر نسبت به سایر روش ها

  • مشاهده فوری نتایج

از جمله معایب یا عوارض تزریق ژل لب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • خونریزی در ناحیه تزریق

  • ورم و کبودی

  • حساسیت

  • طبیعی نبودن حالت لب ها

اما در صورتی که این تزریق توسط پزشک متخصص و باتجربه در این زمینه انجام شود، احتمال بروز هر یک از عوارض گفته شده به حداقل خواهد رسید.

برترین برندهای ژل لب

انتخاب برند ژل لب یکی از مهم ترین مواردی است که باید در نظر گرفته شود، چرا که نامرغوب بودن ژل می تواند عوارض جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. مواردی از قبیل سن فرد، فرم لب و نتایج مورد انتظار در تعیین برند و مارک ژل لب دخیل هستند و در کنار برند انتخابی، نحوه تزریق نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. در این قسمت از مقاله قصد داریم به بررسی بهترین برندهای ژل لب بپردازیم.

ژل لب رستیلن نوعی ژل لب است که غلظت بالایی هیالورونیک اسید دارد و قیمت آن در مقایسه با سایر ژل های حاوی هیالورونیک اسید، بیشتر است. این برند ژل لب مورد تائید FDA است و در حدود شش ماه ماندگاری دارد.

ژل لب تئوسیال ساخت کشور سوئیس و بر پایه هیالورونیک اسید و منشاء غیر حیوانی دارد. اثرات این ژل لب تنها در حدود یک سال باقی می ماند و تا حد زیادی به عواملی از قبیل نوع پوست و سبک زندگی فرد بستگی دارد.

ژل لب استایلج برند فرانسوی ژل لب است که در ترکیب خود حاوی هیالورنیک اسید و بی حس کننده لیدوکائین است که حجم طبیعی را در لب ها ایجاد می کند و ماندگاری آن در حدود ۶ تا ۲۴ ماه خواهد بود. این برند ژل لب هیچ گونه عوارضی را به همراه ندارد، اما توصیه می شود تا ۲۴ ساعت از وارد آوردن فشار به لب ها خودداری شود.

ژل لب بلوترو ساخت کمپانی Merz آلمان است که همانند بسیاری از برندها بر پایه ترکیب هیالورونیک اسید طراحی شده و با توجه به این که حاوی مقادیری لیدوکائین است، از میزان درد هنگام تزریق کاسته خواهد شد. این برند مورد تائید FDA است و در حدود شش تا دوازده ماه ماندگاری خواهد داشت.

ژل لب پرفکتا فرانسوی است که به عنوان یک حجم دهنده موثر برای لب ها مورد استفاده قرار می گیرد و نتایج آن بلافاصله بعد از تزریق مشاهده می شود. این برند ژل لب هیچ گونه عوارضی را به همراه نخواهد داشت.

ژل لب رووفیل : رووفیل ژل لب کره ای است که هیالورونیک اسید موجود در آن دوام و ماندگاری بالایی دارد و اثرات آن تا دوازده ماه باقی می ماند که البته میزان جذب آن به نوع پوست، نوع و میزان حجم تزریق نیز بستگی دارد. ژل رووفیل لب ها را به طور محسوسی افزایش حجم می دهد و در لب های باریک، باعث می شود لب به سمت بالا کشیده شود.

لیزر بیکینی اصفهان

مقایسه با الکترولیز ناحیه ی بیکینی

لیزر به سطح پوست تابیده شده و بدون هیچ زخم و خونریزی ای انجام میشود لیزر در هر دوره درمانی نزدیک 70-90 درصد موهارا به صورت داعم حذف نمیکند اما الکترولیز میتواند همه ی موها را به صورت داعمی حذف کند. لیزر سریع تر است و در مدت زمان تقریبا 7 جلسه میتواند کل موهای زائد ناحیه تناسلی را ازبین ببرد اما الکترولیز ممکن است تا 2 سال هم طول بکشد. هر یک از جلسات لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی فقط چند دقیقه طول میکشد و الکترولیز طولانی تر است

آیا لیزر ناحیه تناسلی درد دارد؟

امکان دارد کمی درد را حس کنید اما انقدر شدید نیست که غیرقابل تحمل باشد.بیشتر مراجعه کنندگان ما اصلا هیچ دردی را حس نمیکنند.به طور کلی نزدیک 1 درصد از ان ها درد لیزر را حس میکنند و نیاز به کرم بی حسی دارند.

خطرات لیزر بیکینی چیست؟

بالاخره در تمامی روش های درمانی خطراتی وجود دارد اما خوشبختانه در مورد لیزر ناحیه تناسلی این خطرات بسیار ناچیز هستند.هرچند خطرات و عوارض لیزر مقدار زیادی به مهارت و توانایی ا×راتور بستگی دارد. از عوارض و خطرات لیزر تغییر رنگ ×وست جوش زدن و سوختگی هستند.

بهترین مرکز لیزر بیکینی اصفهان

قبل از انجام این کار شما باید کاملا راجب مرکز مورد نظر خود تحقیق کنید، با اینکه لیزر موهای زائد روشی ایمن برای از بردن موهای زائد میباشد ولی اجرای آن نیازمند تخصص و تجربه میباشد و باید مرکز مناسبی را برای این کار انتخاب کنید.

لیزر موهای زائد در اصفهان معمولا به دست اپراتور انجام میشود ولی پزشک متخصص باید بر روند اجرای آن نظارت داشته و در محل حضور داشته باشد. در کلینیک لیزر اصفهان شما میتوانید با درخواست کردن ، توسط پزشک متخصص پوست و مو عمل لیزر موهای زائد را انجام دهید. تمامی اپراتور های کلینیک لیزر اصفهان دارای تجربه کافی در این زمینه و مدرک معتبر کار با دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا هستند ، همچنین پزشکان متخصص ما در کلینیک حضور دارند و بر اجرای آن نظارت خواهند کرد. از این رو ما توانسته این رضایت مشتریان خود در این زمینه را جلب کنیم و کلینیک اصفهان را به بهترین مرکز لیزر بیکینی اصفهان تبدیل کنیم.

عوارض لیزر بیکینی

شایسته است اینگونه بگوئیم که اگر ناحیه تناسلی پس از لیزر در معرض آفتاب قرار نگیرد، عوارض لیزر بیکینی در اصفهان وجود نخواهد داشت . اگر پس از لیزر به سولاریوم نروید و آفتاب نگیرید لیزر بیکینی اصفهان هیچگونه عارضه ای برای شما نخواهد داشت.

لیزر موهای زائد صورت اصفهان

ناحیه‌ی صورت یکی از حساس  ترین نواحی بدن است که می‌توانیم این ناحیه به طوری ایمن لیزر نمائیم. ناحیه زیر ابرو را نمیتوان لیز کرد زیرا خطر آسیب دیدن چشم در آن زیاد میباشد. اما با این حال ناحیه بین دو ابرو را میتوان لیزر کرد. باید در نظر گرفت که تیغ زدن و وکس برای خانم ها توصیه نمیگردد و باعث افزایش زخامت موهای زائد میگردد، از این رو لیزر موهای زائد صورت اصفهان بهترین گزینه برای از بین بردن موهای زائد صورت میباشد.

لیزر بهترین روش حذف موهای زائد صورت میباشد زیرا وکس و تیغ دائمی نمیباشد و ممکن است به پوست شما آسیب بزند. به همین سبب بهترین راه دائمی برای حذف موهای زائد صورت لیزر میباشد که خطری هم ندارد.ت

لیزر موهای زائد صورت اصفهان

لیزر الکساندرایت اصفهان

اگر به فکر لیزر موهای زائد خود هستید پیشنهاد ما لیزر الکساندرایت اصفهان کلینیک لیزر اصفهان می باشد. استفاده از بروزترین و بهترین تجهیزات لیزر اصفهان و پرسنل خبره از مهم ترین مزایای کلینیک لیزر اصفهان است. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با لیزر الکساندرایت آشنا کنیم پس با ما همراه باشید… .

لیزرها، پرتوهای نور با طول موج خاص و مختلف میباشند. مشاهده شده است که وقتی طول موج بیشتری دارند، به لایه‌های عمیق‌تر پوست یعنی دِرم نفوذ می‌کنند و بنابراین، برای از بین بردن موهای زائد مؤثرتر هستند. الکساندرایت نوعی از لیزر است که اشعه‌ای با انرژی بسیار زیاد منتشر می‌کند؛ در واقع از طریق یک کریستال الکساندرایت، نور پرانرژی تولید میکند. به این صورت که با عبور نور از کریستال الکساندرایت، پرتو نور با طول موج 755 نانومتر تولید خواهد شد.

اصل اساسی این درمان به این صورت است که “هرچه طول موج طولانی‌تر باشد، نفوذ عمیق‌تر و بیشتر است.” الزامات قبل از لیزر شامل اصلاح ناحیه مورد نظر با تیغ است.

این کار از ریختن رنگدانه‌های مو روی سطح پوست جلوگیری میکند. اگر رنگدانه‌ها روی سطح پوست قرار بگیرند، باعث هدایت گرما به پوست میگردد که این امر می‌تواند منجر به سوختگی سطحی شود. اصلاح منطقه‌ی مورد نظر، باعث می‌شود سطح پوست شفاف گردد و لیزر به  سطح پوست نفوذ کند و برای رفع موها به عمق بیشتری دست یابد. به افرادی که دارای پوست های تیره هستند نیز توصیه می‌شود برای چند ماه یا چند هفته منتهی به لیزر موهای زائد، از کرم ضدآفتاب استفاده کنند تا آسیب‌ سلول‌های پوستی کاهش یابد.

اطلاعات مطب

پزشکان ساکن 2
اپراتور های لیزر 2
پرسنل تمام وقت 5
تعداد اتاق‌ها 3
بیماران درمان شده 27,387

  ساعت کار

شنبه تا چهارشنبه 21:00 – 9:00
پنج شنبه 19:30 – 9:00
جمعه -:- – -:-

  محل ما در نقشه

Icon

با پزشکان ما آشنا شوید

مرکز لیزر اصفهان با داشتن دکتران متخصص پوست مو در اصفهان به شما اطمینان میدهد که تمامی خدمات شما زیر نظر پزشک متخصص و با استاندارد کامل انجام شود.

جان اسنویا
جان اسنویامتخصص بیهوشی
دکتر مصطفی مطهری متخصص پوست و مو از دانشگاه اصفهان. دارای 25 سال سابقه درهای جراحی پوست و مو.
تانی استارک
تانی استارکمتخصص قلب
سلشسلشسدلشمدسلشسلشششششششش شششششششششش شششششششششششش شش
آنا اسمیت
آنا اسمیتمشاور
ضصفشجسنلجنشسلن شحسنلشنسلجنشسجنل شسجنحلشجسنلجشنسل
Icon

نظر دیگران درباره ما

برخی از نظرات مشتریان و مجراعین رو شما میتوانید در منوی زیر مشاهده نمائید. همچنین با اشتراک گذاری نظرات خود ما را در خدمت رسانی بهتر به مشتریان عزیز یاری نمائید.

Avatar

ضصثا ض رصلغصاض صا ضصا ضضص اضصا ضصلاض اصض اسایا قثت ضصا ضصا

پنی دانیلز
Avatar 2

صلض صغ ضصاثقئفغتقفشحخدلختصسثلعضا خ ضصلا صهخضعالخعصاثخ احخضثعصلا ضثالهخعضصالهخضعاص لحعخصب حصضعال هعاصضثلحخ عاضصخهل اضخصل عضاصلهعا

مارگرت تینسدال
Avatar 3

سالث صثاگصثائح هت صتلحخهضتصلشمسندلشاسبص ضصلتثلختثلحخهضتصحخلاشل اعاعاعاهعا هخاخاعاع

رز جامرسون

ثبت قرار ملاقات

با استفاده از فرم زیر شما میتوانید زمان بخصوصی را برای اخذ نوبت به ما اعلام نمایید و در صورت خالی بودن آن زمان همکاران ما با شما تماس حاصل نمود. همچنین شما میتوانید با استفاده از فرم زیر از ما مشاوره رایگان دریافت نمائید.