تیکسل چیست ؟

این تکنولوژی با درد بسیار کم و بدون آسیب طراحی شده و یک درمان کاملاً امن می‌باشد. در این فرآیند نیازی به بی‌حسی نیست و جوانسازی به صورت عمقی انجام می‌شود. پروسه‌ انجام این فرآیند به صورت زیر است:

محل درمان را تمیز کرده و هرگونه آرایش را از روی آن پاک می‌کنند به طوری که روی سطح پوست فاقد مواد اضافی باشد. دستگاه قبل از شروع درمان گرم می‌شود و سپس درمان آغاز می‌شود. پزشک مخروط‌های داغ شده را به مدت 6 تا 18 هزارم ثانیه روی محل درمان می‌چسباند؛ این عمل باعث تولید کلاژن و سفت شدن پوست می‌شود. پس از برخورد صفحات فلزی یا پیرامیدها با پوست، اپیدرم تبخیر می‌شود و در مدت تبخیر، قسمت‌های بسیار ریزی از اپیدرم برداشته می‌شود و اپیدرم جدید تشکیل خواهد شد.

نتیجه نهایی پوستی شاداب است که اثر آفتاب سوختگی و تغییرات رنگدانه‌ای روی آن بسیار کم است. تیکسل نتایج بسیار عالی و بدون دردی خواهد داشت و زمان ریکاوری آن بسیار کوتاه است. تیکسل بر روی لایه درم، یعنی لایه پایین‌تر اپیدرم، نیز تأثیر خواهد گذاشت. گرما در لایه درم نفوذ کرده و موجب انعقاد ناحیه‌های کوچکی می‌شود. این انعقاد فیبروبلاست‌ها را وادار به تولید کلاژن می‌کند، این کلاژن‌سازی سه ماه یا بیشتر طول می‌کشد. با افزایش کلاژن در لایه درم چین و چروک‌ها از بین می‌روند، باعث کشیدگی پوست، درمان افتادگی، جوانسازی و از بین رفتن جای زخم و جوش نیز می‌شود.

کاربرد تیکسل

  • رفع چین‌های بارکدی دور لب و خطوط زیر لب
  • رفع چین و چروک پیشانی، گردن و اطراف چشم
  • رفع خطوط بینی، لبخند و اخم
  • رفع چروکیدگی چانه
  • رفع چینهای دکلته
  • رفع اسکار آکنه
  • لیفت پلک
لیزر اصفهان

کاربرد های لیزر موهای زائد

فناوری لیزر موهای زائد قابل استفاده برای تمامی نقاط بدن میباشد. هرچند نقاط بخصوصی از بدن دارای بیشترین مراجعه کننده را دارد. مثلا ناحیه بیکینی و تناسلی و همچنین لیزر موهای صورت در خانم ها بسیار شایع تر است. در آقایان نیز لیزر موهای زیر بغل، لیزر خط ریش،لیزر پشت گردن و لیزر کمر بیشترین طرفدار را دارد. لازم به ذکر است که کلینیک لیزر اصفهان با داشتن دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا به موثر و سریعترین روش ( کمتر از یک ساعت ) قادر است کل بدن را در یک جلسه لیزر کند.

لیزر موهای زائد بیکینی و ناحیه‌ی تناسلی (واژن)

همانطور که میدانید لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی بدن گرفتاری های زیادی دارد. برای مثال اگر این ناحیه را با تیغ اصلاح میکنید برای زخمی نشدن این ناحیه باید وقت و زمان بسیازی بگذارید و خارش های ان را تحمل کرده و هر چند روز یک بار این کار را دوباره انجام دهید. اگر به وکس و موم روی اورده اید قطعا میدانید اصلاح ناحیه تناسلی بدن با موم و وکس چقدر دردناک و غیر قابل تحمل است. حال به لیزر موهای زائد فکر کنید راهی بدون عوارض و روشی داعمی برای خلاص شدن از شر موهای زائد بیکینی.

مقایسه با الکترولیز ناحیه ی بیکینی

لیزر به سطح پوست تابیده شده و بدون هیچ زخم و خونریزی ای انجام میشود لیزر در هر دوره درمانی نزدیک 70-90 درصد موهارا به صورت داعم حذف نمیکند اما الکترولیز میتواند همه ی موها را به صورت داعمی حذف کند. لیزر سریع تر است و در مدت زمان تقریبا 7 جلسه میتواند کل موهای زائد ناحیه تناسلی را ازبین ببرد اما الکترولیز ممکن است تا 2 سال هم طول بکشد. هر یک از جلسات لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی فقط چند دقیقه طول میکشد و الکترولیز طولانی تر است

آیا لیزر ناحیه تناسلی درد دارد؟

امکان دارد کمی درد را حس کنید اما انقدر شدید نیست که غیرقابل تحمل باشد.بیشتر مراجعه کنندگان ما اصلا هیچ دردی را حس نمیکنند.به طور کلی نزدیک 1 درصد از ان ها درد لیزر را حس میکنند و نیاز به کرم بی حسی دارند.

خطرات لیزر بیکینی چیست؟

بالاخره در تمامی روش های درمانی خطراتی وجود دارد اما خوشبختانه در مورد لیزر ناحیه تناسلی این خطرات بسیار ناچیز هستند.هرچند خطرات و عوارض لیزر مقدار زیادی به مهارت و توانایی ا×راتور بستگی دارد. از عوارض و خطرات لیزر تغییر رنگ ×وست جوش زدن و سوختگی هستند.

لیزر بیکینی اصفهان

بهترین مرکز لیزر بیکینی اصفهان

قبل از انجام این کار شما باید کاملا راجب مرکز مورد نظر خود تحقیق کنید، با اینکه لیزر موهای زائد روشی ایمن برای از بردن موهای زائد میباشد ولی اجرای آن نیازمند تخصص و تجربه میباشد و باید مرکز مناسبی را برای این کار انتخاب کنید.

لیزر موهای زائد در اصفهان معمولا به دست اپراتور انجام میشود ولی پزشک متخصص باید بر روند اجرای آن نظارت داشته و در محل حضور داشته باشد. در کلینیک لیزر اصفهان شما میتوانید با درخواست کردن ، توسط پزشک متخصص پوست و مو عمل لیزر موهای زائد را انجام دهید. تمامی اپراتور های کلینیک لیزر اصفهان دارای تجربه کافی در این زمینه و مدرک معتبر کار با دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا هستند ، همچنین پزشکان متخصص ما در کلینیک حضور دارند و بر اجرای آن نظارت خواهند کرد. از این رو ما توانسته این رضایت مشتریان خود در این زمینه را جلب کنیم و کلینیک اصفهان را به بهترین مرکز لیزر بیکینی اصفهان تبدیل کنیم.

عوارض لیزر بیکینی

شایسته است اینگونه بگوئیم که اگر ناحیه تناسلی پس از لیزر در معرض آفتاب قرار نگیرد، عوارض لیزر بیکینی در اصفهان وجود نخواهد داشت . اگر پس از لیزر به سولاریوم نروید و آفتاب نگیرید لیزر بیکینی اصفهان هیچگونه عارضه ای برای شما نخواهد داشت.

لیزر موهای زائد صورت اصفهان

ناحیه‌ی صورت یکی از حساس  ترین نواحی بدن است که می‌توانیم این ناحیه به طوری ایمن لیزر نمائیم. ناحیه زیر ابرو را نمیتوان لیز کرد زیرا خطر آسیب دیدن چشم در آن زیاد میباشد. اما با این حال ناحیه بین دو ابرو را میتوان لیزر کرد. باید در نظر گرفت که تیغ زدن و وکس برای خانم ها توصیه نمیگردد و باعث افزایش زخامت موهای زائد میگردد، از این رو لیزر موهای زائد صورت اصفهان بهترین گزینه برای از بین بردن موهای زائد صورت میباشد.

لیزر بهترین روش حذف موهای زائد صورت میباشد زیرا وکس و تیغ دائمی نمیباشد و ممکن است به پوست شما آسیب بزند. به همین سبب بهترین راه دائمی برای حذف موهای زائد صورت لیزر میباشد که خطری هم ندارد.ت

لیزر موهای زائد صورت اصفهان

لیزر الکساندرایت اصفهان

اگر به فکر لیزر موهای زائد خود هستید پیشنهاد ما لیزر الکساندرایت اصفهان کلینیک لیزر اصفهان می باشد. استفاده از بروزترین و بهترین تجهیزات لیزر اصفهان و پرسنل خبره از مهم ترین مزایای کلینیک لیزر اصفهان است. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با لیزر الکساندرایت آشنا کنیم پس با ما همراه باشید… .

لیزرها، پرتوهای نور با طول موج خاص و مختلف میباشند. مشاهده شده است که وقتی طول موج بیشتری دارند، به لایه‌های عمیق‌تر پوست یعنی دِرم نفوذ می‌کنند و بنابراین، برای از بین بردن موهای زائد مؤثرتر هستند. الکساندرایت نوعی از لیزر است که اشعه‌ای با انرژی بسیار زیاد منتشر می‌کند؛ در واقع از طریق یک کریستال الکساندرایت، نور پرانرژی تولید میکند. به این صورت که با عبور نور از کریستال الکساندرایت، پرتو نور با طول موج 755 نانومتر تولید خواهد شد.

اصل اساسی این درمان به این صورت است که “هرچه طول موج طولانی‌تر باشد، نفوذ عمیق‌تر و بیشتر است.” الزامات قبل از لیزر شامل اصلاح ناحیه مورد نظر با تیغ است.

این کار از ریختن رنگدانه‌های مو روی سطح پوست جلوگیری میکند. اگر رنگدانه‌ها روی سطح پوست قرار بگیرند، باعث هدایت گرما به پوست میگردد که این امر می‌تواند منجر به سوختگی سطحی شود. اصلاح منطقه‌ی مورد نظر، باعث می‌شود سطح پوست شفاف گردد و لیزر به  سطح پوست نفوذ کند و برای رفع موها به عمق بیشتری دست یابد. به افرادی که دارای پوست های تیره هستند نیز توصیه می‌شود برای چند ماه یا چند هفته منتهی به لیزر موهای زائد، از کرم ضدآفتاب استفاده کنند تا آسیب‌ سلول‌های پوستی کاهش یابد.

اطلاعات مطب

پزشکان ساکن 2
اپراتور های لیزر 2
پرسنل تمام وقت 5
تعداد اتاق‌ها 3
بیماران درمان شده 27,387

  ساعت کار

شنبه تا چهارشنبه 21:00 – 9:00
پنج شنبه 19:30 – 9:00
جمعه -:- – -:-

  محل ما در نقشه

Icon

با پزشکان ما آشنا شوید

مرکز لیزر اصفهان با داشتن دکتران متخصص پوست مو در اصفهان به شما اطمینان میدهد که تمامی خدمات شما زیر نظر پزشک متخصص و با استاندارد کامل انجام شود.

جان اسنویا
جان اسنویامتخصص بیهوشی
دکتر مصطفی مطهری متخصص پوست و مو از دانشگاه اصفهان. دارای 25 سال سابقه درهای جراحی پوست و مو.
تانی استارک
تانی استارکمتخصص قلب
سلشسلشسدلشمدسلشسلشششششششش شششششششششش شششششششششششش شش
آنا اسمیت
آنا اسمیتمشاور
ضصفشجسنلجنشسلن شحسنلشنسلجنشسجنل شسجنحلشجسنلجشنسل
Icon

نظر دیگران درباره ما

برخی از نظرات مشتریان و مجراعین رو شما میتوانید در منوی زیر مشاهده نمائید. همچنین با اشتراک گذاری نظرات خود ما را در خدمت رسانی بهتر به مشتریان عزیز یاری نمائید.

Avatar

ضصثا ض رصلغصاض صا ضصا ضضص اضصا ضصلاض اصض اسایا قثت ضصا ضصا

پنی دانیلز
Avatar 2

صلض صغ ضصاثقئفغتقفشحخدلختصسثلعضا خ ضصلا صهخضعالخعصاثخ احخضثعصلا ضثالهخعضصالهخضعاص لحعخصب حصضعال هعاصضثلحخ عاضصخهل اضخصل عضاصلهعا

مارگرت تینسدال
Avatar 3

سالث صثاگصثائح هت صتلحخهضتصلشمسندلشاسبص ضصلتثلختثلحخهضتصحخلاشل اعاعاعاهعا هخاخاعاع

رز جامرسون

ثبت قرار ملاقات

با استفاده از فرم زیر شما میتوانید زمان بخصوصی را برای اخذ نوبت به ما اعلام نمایید و در صورت خالی بودن آن زمان همکاران ما با شما تماس حاصل نمود. همچنین شما میتوانید با استفاده از فرم زیر از ما مشاوره رایگان دریافت نمائید.